HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2006 yılından beri yurt içinde ve dışında müşterilerine hizmet veren FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. ağırlıklı olarak ağaç ve orman ürünleri ve inşaat malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren tedarikçi ve ihracatçı bir firmadır.  Hizmet vermiş olduğumuz ürünlerden bazıları;  MDF,  Sunta, Ahşap Kaplamali MDF ve Sunta, Laminat  Parke,PVC Kenar Bantlari, Kapı ve aksesuarları, Aliminyum küpeşte,   Ev ve Ofis mobilyaları, mobilya aksesuarları,  klasik ve modern avizeler, spot lambalar, hazır mutfak, vitrifiye seramik ve sağlık gereçleri, banyo aksesuarları, vb.

Müşterilerimizle beraber kazan kazan politikasını takip ederek, onlarla beraber gelişen ve büyüyen bir firma olmaya talibiz. Müşterilerimizin,  günümüzün rekabetçi ve değişken ortamlarını göz önünde bulundurarak, onlara kaliteli servis, rekabetçi fiyatlar ve mallarının zamanında teslim edilmesini sağlamaya çalışıyor ve bunu FCR temel iş modeli olarak Dürüstlük,  Çalışkanlık ve Güven diye tanımlıyoruz. Müşterilerimizden gelecek olan farklı ürün taleplerini de Türkiye’ de mevcut olan üretici ve tedarikçi firmalardan karşılıyoruz.

Firmamızın amacı, üretici firmaların, tüccarların ve ithalatçıların ortak güzel projelere imza attığı, güvenilir bir firma arzusudur. Kıtalar buluşup kültürlerin entegre olduğu Türkiye ile ticari bağlar kurmak isterseniz doğru yerdesiniz. Biz tüm kıtalardan sadece bir adım uzaktayız.
 

 

E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - FCR Dış Ticaret ve Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi